Tropy i cienie - warsztaty i wyprawy śladem dziedzictwa kulturowego Gminy Dobroszyce.
Projekt Fundacji Ważka skupiony wokół materialnego dziedzictwa kuturowego Gminy Dobroszyce. W ramach projektu zaprosimy miszkańców gminy do wspólnego odkrywania, poznawania, dokumentowania i dbania o dobroszyckie zabytki. Podczas realizacji projektu odbędą się warsztaty fotograficzne, tworzenia podcastów, o dziedzictwie, a także dwa rajdy rowerowe i wspólne święto dziedzictwa, będące podsumowaniem działąń. Wraz z grupą wolontariuszy opracujemy mapkę pieszo-rowerową po najważniejszych zabtykach Gminy Dobroszyce.

Partnerzy:

Gminne Centrum Kultury im. A Sojko

Urząd Gminy Dobroszyce

Fundacja Partnerstwo Jadwiga

Projekt Tropy i cienie - warsztaty i wyprawy śladami dziedzictwa kulturowego Gminy Dobroszyce dofinansowany został z programu Wolontariat dla dziedzictwa realizowanego przez Narodowy Instytut Dziedzictwa.

Tropy i cienie