10.11.2016

Zapraszamy na andrzejkowe spotkanie z naszymi Mistrzami w Ocicach - 26 listopada.
Tym razem, poza spotkaniem z zespołem z Ocic, będzie okazja także poznać dwie dolnośląskie śpiewaczki: panią Bronisławę Chmielowską oraz panią Stanisławę Latawiec.
Swoje przybycie zapowiedziała także kapela Witaszewiacy oraz kapela Tadeusza Kubiaka, będzie zatem okazja drasnąć parkiet.

W planach mamy:
14.00 - spotkanie śpiewacze z Zespołem Ocice (nauka pieśni dla zainteresowanych)
15.30 - powitanie gości: śpiewaczki - pani Bronisława Chmielowska, pani Stanisława Latawiec, Witaszewiacy, Kapela Tadeusza Kubiaka)
17.00 - 22.00 wolne zgromadzenie: opowieści Mistrzów, praktyka zwyczajów andrzejkowych, śpiewy, wspólne muzykowanie, tańce, i co tam się jeszcze wydarzy.

Projekt Akademia Kolberga 2016 został zrealizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem "Tratwa" i Instytutem Muzyki i Tańca ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

ważka ocice.jpg