10.09.2020

Zapraszamy na dwa rajdy rowerowe tropem ciekawostek architektonicznych Gminy Dobroszyce. Pierwszy z nich odbędzie się w sobotę:

19 września, godz. 11:00 - 15:00

Zbiórka przy muszi koncertowej.

Wstęp wolny, ale prosimy o zapisy: fundacjawazka@gmail.com

Trasa: muszla koncertowa w Dobroszycach - Kolonia Strzelce - Bartków - Białe Błoto - Malerzów - Sadków - Dobroszyce. Koniec rajdu podobnie jak start w dobroszyckim parku przy muszli koncertowej. Długość trasy wynosi około 32 km.

Rajd poprowadzi przewodnik, znawca lokalnej historii. Zapewniamy opiekę medyczną i zimne napoje!

***

Rajdy realizujemy w ramach projektu Tropy i cienie - warsztaty i wyprawy śladami dziedzictwa kulturowego Gminy Dobroszyce finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Dziedzictwa w ramach programu Wolontariat dla dziedzictwa. Realizatorem projektu jest Fundacja Ważka w partnerstwie z GCK im. A. Sojko i Gminą Dobroszyce.

***

Karta zgłoszenia