09.07.2018

Hej dzieciaki! Wpadajcie na nasze warsztaty odkrywkowe. Wspólnie będziemy pracować nad strońskim spacerownikiem. Będziemy spacerować, fotografować i odkrywać. W planach mamy zajęcia plastyczne w plenerze, wycieczki bliższe i dalsze, gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Warsztaty odbywać się będą codziennie od 7 do 10 sierpnia w godzinach 10 - 15 w CETiK w Stroniu Śląskim.

Zapisy: fundacjawazka@gmail.com / 501 475 146

Warsztaty są bezpłatne. Zapraszamy dzieci i młodzież powyżej 8 lat. [więcej »]

[zwiń «] Warsztaty są cześcią projektu Fundacji Ważka "Odkrywki: twórcy i animatorzy w terenie", dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury, program "Kultura-Interwence 2018".

[zwiń «]
warsztaty2.jpg