09.07.2018

W tym roku również zapraszamy na warsztaty odkrywkowe do Lądka-Zdroju. Będziemy spacerować, fotografować i odkrywać. Wspólnie udamy się na spacery etnograficzne, nagramy wywiady i krótkie filmy. W planach mamy również wycieczkę poza miasto, grę terenową, działania twórcze w plenerze.

Warsztaty odbywać się będą codziennie od 31 lipca do 3 sierpnia w godzinach 10 - 15 w Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju.

Zapisy: fundacjawazka@gmail.com / 501 475 146

Warsztaty są bezpłatne. Zapraszamy dzieci i młodzież powyżej 11 lat. [więcej »]

[zwiń «] Warsztaty są cześcią projektu Fundacji Ważka "Odkrywki: twórcy i animatorzy w terenie", dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury, program "Kultura-Interwencje 2018".

[zwiń «]
foto.jpg